Ikon för funktionen lyssna på webbplatsen
Viaskolan
Viaskolan

Mistluren, 6-7

Vi på mistluren ser till att ert barn får förutsättningar för att lyckas i skolan, genom att alla undervisande lärare håller på ordningsreglerna, kommer i tid, skriver mål på tavlan, samt har ett tydlig start och slut på lektionerna.

Kontaktuppgifter Mistlurens arbetslag

Namn

Klass

E-post

Monica Landelius

6A
Textilslöjd

monica.landelius@nynashamn.se

Christian Johansson

6A

christian.johansson@nynashamn.se

Ingemar Persson

6B
Trä- och metallslöjd

ingemar.persson@nynashamn.se

Pontus Gustafsson

6B

pontus.gustafsson@nynashamn.se

Miranda Andersson

7A

miranda.andersson@nynashamn.se

Thomas Hetland

7A

thomas.hetland@nynashamn.se

Kristin Lerjerud

7B

kristin.lerjerud@nynashamn.se

Simon Eriksson Albacke

7B

simon.eriksson-albacke@nynashamn.se

Daniel Jobark

Studion

daniel.jobark@nynasham.se

Shpresa Konjusha

Svenska

shpresa.konjusha@nynashamn.se

Nadja Mildh

Svenska som andra språk (SVA)

nadja.mildh@nynashamn.se

  

Mistlurens bloggar

»Bildämnets blogglänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

»Klass 7 Alänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sidan granskad 2018-02-19
Sidansvarig: Andreas Bolt

Nynäshamns kommun 

Bild för besökadress

Stadshusplatsen 1

Bild för postadress

149 81 Nynäshamn

Nynäshamns kommun
Stadshusplatsen 1
149 81 Nynäshamn

växel 08-520 680 00
fax 08-520 140 08

kommunstyrelsen@nynashamn.se

Journummer
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Om webbplatsen

twitterfrågeln i blått

Följ oss på Twitter @Nynashamnkommunlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Logotyp för RSS
Kommunens logotyp