Ikon för funktionen lyssna på webbplatsen
Campus Nynäshamn
Campus logotyp
Campus Nynäshamn

Kontaktuppgifter personal

Här finns alla som arbetar på Campus Nynäshamn.

Personal på Campus Nynäshamn

Roll

Namn

Telefon

E-post

rektor

Anneli Sahlin

08-520 680 59

anneli.sahlin@nynashamn.se

biträdande rektor

Malin Wilje

08-520 680 53

malin.wilje@nynashamn.se

ekonomi och administration

Maria Carlsson

08-520 680 57

maria.carlsson@nynashamn.se

reception/expedition

Marie Wallius

08-520 680 91

marie.wallius@nynashamn.se

studieadministration

Ina Liljegren Trygg

08-520 688 62

ina.liljegren@nynashamn.se

tentamensadministration

Dan Lindman

08-520 680 95

dan.lindman@nynashamn.se

studie-och yrkesvägledare

Helén Wessma

08-520 684 61

helen.wessman@nynashamn.se

studie-och yrkesvägledare, vägledning, inskrivning SFI

Sara Gunnarsson

08-520 680 73

sara.gunnarsson@nynashamns.se

utvecklingsledare

Lasse Sahlin

08-520 684 71

lasse.sahlin@nynashamn.se

utbildningshandläggare

Hanna Hörnlund

08-520 680 54

hanna.hogmark-hornlund@nynashamn.se

 
EFS projketet - vägval nyanlända

Namn

Roll

Telefon

E-post

Hans-Olof Forsberg

projektledare

08-520 680 72

Hans-Olof.Forsberg@nynashamn.se

Agneta Jansson

projektadministratör/
ekonom

08-520 680 63

agneta.b.jansson@nynashamn.se

Helen Wessman

studie- och yrkesvägledare, lärare ESF

08-520 684 61

helen.wessman@nynashamn.se

Katarzyna Duszynsk

metodutvecklare

08-520 680 85

katarzyna.duszynska@nynashamn.se

Kristina Öttenius

lärare

08-520 684 84

kristina.ottenius@nynashamn.se

Ahmad Wael Rihawi

fritidskoordinator

08-520 680 41

ahmad.rihawi@nynashamn.se

Suhad Jouria

lärare/studiehandledare/
modersmålslärare

08-520 684 66

suhad.jouria@nynashamn.se

Maria Österberg Franzon

speciallärare/
specialpedagog

08-520 680 20

maria.osterberg-franzon@nynashamn.se

Marina Björk

kurator

08-520 680 31

marina.bjork@nynashamn.se

Dan Lindman

lärare ESF

08-520 680 95

dan.lindman@nynashamn.se

 
ESF projektet - APL Nynäs

Namn

Roll

Telefon

E-post

Yasemin Kan

projektledare

08-520 684 12

yasemin.kan@nynashamn.se

Kristina Bolin

utbildnings-samordnare

08-520 680 30

kristina.bolin@nynashamn.se

Anna Moore

kommunikatör

08-520 680 23

anna.moore@nynashamn.se

YH utbildningsledare

Namn

Roll

Telefon

E-post

Mattias Davidsson

Bryggeritekniker

08-520 684 88

mattias.davidsson@nynashamn.se

Grundläggande och gymnasial vuxenutbildning

Namn

Roll

Telefon

E-post

Catharina Wesitin

lärare

08-520 680 39

catharina.westin@nynashamn.se

Hans Romare

lärare

08-520 680 82

hans.romare@nynashamn.se

Fatima Masic

lärare

08-520 684 68

fatima.masic@nynashamn.se

Katarzyna Duszynska

lärare

08-520 680 85

katazyna.duszynska@nynashamn.se

Kristina Öttenius

lärare

08-520 684 84

kristina.ottenius@nynashamn.se

Lennart Thunqvist

lärare

076-125 80 76

lennart.thunqvist@nynashamn.se

Madeleine Alsterqvist

lärare

08-520 680 83

madeleine.alsterqvist@nynashamn.se

Magnus Bjerner

lärare

08-520 680 82

magnus.hagglund-bjerner@nynashamn.se

Suhad Jouria

lärare

08-520 684 66

suhad.jouria@nynashamn.se

 
Vård- och omsorgsutbildning

Namn

Roll

Telefon

E-post

Berit Stenman

lärare

08-520 680 80

berit.stenman@nynashamn.se

Annika (Margit) Rajala

lärare

08-520 680 65

margit.rajala@nynashamn.se

Barnskötarutbildning

Namn

Roll

Telefon

E-post

Amanda Gardelin

lärare

08-520 680 86

Amanda.Gardelin@nynashamn.se

SFI – Svenska för invandrare

Namn

Roll

Telefon

E-post

Madeleine Alsterqvist

lärare

08-520 680 83

madeleine.alsterqvist@nynashamn.se

Natalija Fyedyechkina

lärare

08-520 680 73

natalija.fyedyechkina@nynashamn.se

Jonas Svartveden

lärare

08-520 680 81

jonas.svartveden@nynashamn.se

Catharina Wesitin

lärare

08-520 680 39

catharina.westin@nynashamn.se

Roland Láng

lärare

08-520 680 81

gusztav.lang@nynashamn.se

Thomas Andersson

lärare


john.andersson@nynashamn.se

Sidan granskad 2020-02-14

Sidansvarig:

Nynäshamns kommun 

Bild för besökadress

Stadshusplatsen 1

Bild för postadress

149 81 Nynäshamn

Nynäshamns kommun
Stadshusplatsen 1
149 81 Nynäshamn

växel 08-520 680 00
fax 08-520 140 08

kommunstyrelsen@nynashamn.se

Journummer
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Om webbplatsen

Följ oss på Twitter @Nynashamnkommunlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Logotyp för RSS
Kommunens logotyp