Ikon för funktionen lyssna på webbplatsen

Administrationen

Administrationen har bland annat hand om utredningar, systemförvaltning, webb- och information och nämndadministration.

Registrator
Veronica Akraka
08-520 689 82
veronica.akraka@nynashamn.se eller socialnamnden@nynashamn.se

Utredare
Kerstin Perninge
08-520 684 04
kerstin.perninge@nynashamn.se

David Ulmér
08-520 682 34
david.ulmer@nynashamn.se

Informatör/nämndsekreterare
Marie Eriksson
08-520 681 04
marie.eriksson@nynashamn.se

Systemförvaltare
Yvonne Walther
08-520 681 50
yvonne.walther@nynashamn.se

Susanne Roncelli
08-520 683 59
susanne.roncelli@nynashamn.se

Koordinator
Johanna Briving
08-520 680 19
johanna.briving@nynashamn.se

Medicinskt ansvarig sjuksköterska (MAS)
Susanne Gustafsson
08-520 680 32
susanne.gustafsson@nynashamn.se

Sidan granskad 2017-12-07
Sidansvarig: Marie Eriksson

Nynäshamns kommun 

Bild för besökadress

Stadshusplatsen 1

Bild för postadress

149 81 Nynäshamn

Nynäshamns kommun
Stadshusplatsen 1
149 81 Nynäshamn

växel 08-520 680 00
fax 08-520 140 08

kommunstyrelsen@nynashamn.se

Journummer
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Om webbplatsen

twitterfrågeln i blått

Följ oss på Twitter @Nynashamnkommunlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Logotyp för RSS
Kommunens logotyp