Ikon för funktionen lyssna på webbplatsen

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till central samordnare, VFU-samordnare, kontaktpersoner på respektive skola samt till övriga samarbetspartners.

Nynäshamn

Namn

Ansvar

Telefon

Maria Carlsson

VFU-samordnare

08-520 680 95

Christopher Lindqvist

Central samordnare

08-520 683 63


VFU-gruppen

Grundskola

E-post

Cathrine Agerlo/Vanstaskolan F-3

Cathrine.Agerlo@nynashamn.se

Agneta Jansson/Tallbackaskolan

Agneta.Jansson@nynashamn.se

Helena Prior/Kyrkskolan

helena.prior@nynashamn.se

Mia Clemmedsson/Särskolan

mia.clemmedsson@nynashamn.se

Anna Almberger/Gröndalsskolan

anna.almberger@nynashamn.se

Annelie Lepistö/Sunnerbyskolan

annelie.lepisto@nynashamn.se

Eva Ahl/Cecilia Zachrisson
Svandammsskolan

eva.ahl@nynashamn.se
cecilia.zachrisson@nynashamn.se

Maria Jundén/Lars Nyberg
Nynäshamn gymnasium

maria.junden@nynashamn.se
lars.nyberg@nynashamn.se

Maria Carlsson/NKC

maria.carlsson@nynashamn.se

Thomas Hetland/Viaskolan

thomas.hetland@nynashamn.se

Gunilla Olsson Oldenberg/Vanstaskolan 4-9

gunilla.olsson-oldenberg@nynashamn.se

Förskolan

E-post

Jörgen Norberg

jorgen.norberg@nynashamn.se

Karin Nilsson Tuorda

karin.nilssontuorda@nynashamn.se

Övriga högskolor och samarbetspartners

Högskola

Hemsida

Högskolan i Dalarna

http://www.du.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Gymnastik och idrottshögskolan

http://www.gih.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Högskolan i Gävle

http://www.hig.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Karlstads Universitet

http://www.kau.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Mittuniversitetet

http://www.miun.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Stockholms Universitet

http://www.su.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Södertörns Högskola

https://www.sh.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Örebros Universitet

www.oru.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

KTH

https://www.kth.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

KMH

https://www.kmh.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Konstfack

https://www.konstfack.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Stockholms konstnärliga högskola

http://www.uniarts.se/länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Sidan granskad 2018-01-26
Sidansvarig: Fredrik Nordensson

Nynäshamns kommun 

Bild för besökadress

Stadshusplatsen 1

Bild för postadress

149 81 Nynäshamn

Nynäshamns kommun
Stadshusplatsen 1
149 81 Nynäshamn

växel 08-520 680 00
fax 08-520 140 08

kommunstyrelsen@nynashamn.se

Journummer
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Om webbplatsen

twitterfrågeln i blått

Följ oss på Twitter @Nynashamnkommunlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Logotyp för RSS
Kommunens logotyp