Ikon för funktionen lyssna på webbplatsen
Kulturskolan
Kulturskolan

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Kulturskolan i Nynäshamn och till alla lärare sorterade på efternamnsordning.

Karta från hitta.se

Klicka på kartan för att komma till hitta.se

Adress och telefon med mera
Besöksadress:Nynäsvägen 20
Postadress:Nynäsvägen 20, 149 40 Nynäshamn
Telefon expedition:08-520 735 80
Telefon rektor:08-520 735 81
Telefax:08-520 132 57
Expeditionens öppettider

måndag

13.00-15.00

tisdag, onsdag

8.00-15.00

torsdag

8.00-11.00

fredag

8.00-15.00

Personal

Namn

Titel

Telefon

e-post

Jenny Bax

sångpedagog

08-520 735 82

Jenny.Bax@nynashamn.se

Andreas Carpvik

brasspedagog

08-520 735 91

Andreas.Carpvik@nynashamn.se

Ingrid Ericson

cellopedagog

08-520 735 80

Ingrid.Ericson@nynashamn.se

Clary Öhlund Herlin

dramapedagog

08-520 735 99

Clary.Ohlund-Herlin@nynashamn.se

Marie Hagenfeldt

danspedagog, sångpedagog

08-520 735 92

Marie.Hagenfeldt@nynashamn.se

Erik Hammarström

slagverkspedagog

08-520 735 90

Erik.Hammarstrom@nynashamn.se

Anna Holmgren

flöjtpedagog

08-520 735 84

Anna.Holmgren@nynashamn.se

David Janglöv

gitarrpedagog

08-520 735 94

David.Janglov@nynashamn.se

Kenneth Burman

gitarrpedagog

08-520 735 85

Kenneth.Ragnar-Burman@nynashamn.se





Angelika Markström

administratör

08-520 735 80

Angelika.Markstrom@nynashamn.se

Gilbert Mattsson

bildpedagog

08-520 735 98

Gilbert.Mattsson@nynashamn.se

Ingemar Vallin

rörblåspedagog

08-520 735 83

Ingemar.Vallin@nynashamn.se

Kroum Zachariev

rektor

08-520 735 81

Kroum.Zachariev@nynashamn.se

Rosine Zeitounian

pianopedagog

08-520 735 88

Rosine.Zeitounian@nynashamn.se

 
Sidan granskad 2017-12-05
Sidansvarig: Gilbert Mattsson

Nynäshamns kommun 

Bild för besökadress

Stadshusplatsen 1

Bild för postadress

149 81 Nynäshamn

Nynäshamns kommun
Stadshusplatsen 1
149 81 Nynäshamn

växel 08-520 680 00
fax 08-520 140 08

kommunstyrelsen@nynashamn.se

Journummer
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Om webbplatsen

twitterfrågeln i blått

Följ oss på Twitter @Nynashamnkommunlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Logotyp för RSS
Kommunens logotyp