Sunnerby­skolan
Sunnerby­skolan

Kontakta Sunnerbyskolan

Arbete pågår på denna sida, uppdateras snart.

Sunnerbyskolans expedition

Öppettider: mån-fre, 07.30 - 13.00

Telefonnummer: 08-531 970 00
e-post: sunnerbyskolan@nynashamn.se

Karta där Sunnerbyskolan finns

Klicka på bilden för att öppna kartan i hitta.se



Telefon

e-post

Johnna Gilljam Rektor

08-531 970 36

johnna.gilljam@nynashamn.se

Anneli Lepistö Administrativ chef

08-531 970 03

anneli.lepisto@nynashamn.se

Åse Lundblad Skoladministratör

08-531 970 00

ase.lundblad@nynashamn.se

Kent Granholm Vaktmästare

08-531 970 24

kent.granholm@nynashamn.se

Leif Furstedt It-tekniker/pedagog

08-531 970 02

leif.furstedt@nynashamn.se

 
Elevhälsoteam



e-post

Kicki Hanstad-Simonsson

Specialpedagog

christin.hanstad-simonsson@nynashamn.se

Anna Åseby Lindahl

Specialpedagog

anna.aseby-lindahl@nynashamn.se

Carita Hultin

Studie och yrkesvägledare

carita.hultin@nynashamn.se

Catrin Tådesdotter Angantyr

Kurator

catrine.angantyr@nynashamn.se

Björn Appeltoft Hovenäs

Skolpsykolog

bjorn.appeltoft-hovenas@nynashamn.se

Katarina Roxell Andersson

Skolsköterska

maria.roxell-andersson@nynashamn.se

Sidan granskad 2017-08-10
Sidansvarig: Leif Furstedt

Nynäshamns kommun  ●  Stadshusplatsen 1  ●  149 81 Nynäshamn  ●  växel: 08-520 680 00  ●  fax: 08-520 140 08  
e-post: kontaktcenter@nynashamn.se  ●  Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönsterJournummerOm webbplatsen ● RSS

Nynäshamns kommun
Stadshusplatsen 1
149 81 Nynäshamn

växel 08-520 680 00
fax 08-520 140 08

kontaktcenter@nynashamn.se

Journummer
Hitta hitlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Om webbplatsen

twitterfrågeln i blått

Följ oss på Twitter @Nynashamnkommunlänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Logotyp för RSS
Kommunens logotyp